لیزر دائمی موهای زائد

لیزر دائمی موهای زائد

آیا را هی برای لیزر دائمی موهای زائد وجود دارد ؟ امکان برگشت موهای زائد بعد از لیزر چند درصد است ؟ لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود ؟ هزینه لیزر دائمی موهای زائد چقدر است ؟

در ادامه با ما همراه باشید تا به این پرسش ها پاسخ دهیم .

لیزر موهای زائد

امروزه تبلیغات زیادی درباره لیزردائمی موهای زائد وجود دارد . دستگاههای زیادی برای رفع موهای زائد وجود دارد اما سوال اینجاست که همه اینها مناسب هستند ؟ قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم می خواهیم درباره اینکه چه لیزری برای کدام پوست مناسب است صحبت کنیم .

برای مشاوره وتعیین وقت قبلی با کلینیک پاسارگاد کلینیک زیبایی در تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج ایستاگرام کلینیک زیبایی پاسارگاد  ما را نیز دنبال کنید.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاههای زیادی با برندهای مختلف در کشور ما وجود دارد که برخی از آنها از کشورهای اروپایی وارد می شوند . به طور کلی هر کشوری رنگ پوستی دارد که اکثریت به این رنگ می باشند .  پوست مردم کشور ما به طور میانگین گندمی است که برای از بین بردن موهای زائد آن باید از لیزری استفاده کرد که مناسب این پوست باشد . در حال حاضر لیزر الکساندرایت برای پوست کشور ما مناسب می باشد . این دستگاه دارای تاییدیه تایید FED  امریکا می باشد که با نفوذ در لایه های پوست به تدریج باعث ریزش مو در نواحی از جمله صورت ، زیر بغل ، دست ، پاو… شود. این لیزر با تابش اشعه بر محل رویش مو از رویش مجدد مو پیشگیری می کند . همچنین این لیزر به سایر بافت های اطراف محل رویش مو آسیبی نمی رساند و در نتیجه منجر به سوختگی نمی شود .

عکس-لیزر-دائمی-موهای-زائد

عکس-لیزر-دائمی-موهای-زائد

لیزر دائمی موهای زائد

برخی از لیزرهایی که اکنون وجود دارد به صورت سطحی باعث از بین رفتن موهای زائد می شود و در نتیجه بعد از چندین جلسه رشد موها مجدد شروع می شود . اگر به دنبال لیزر موهای زائد دائمی هستید به چند نکته توجه کنید :

  • انتخاب دستگاهی که مناسب با رنگ پوست بوده و از نظر بهداشتی به تایید FDA امریکا رسیده باشد .
  • انجام این لیزر توسط شخص آموزش دیده و متخصص انجام شود در غیر اینصورت فرد را دچار عوارض می کند .
  • فرد قبل از لیزر اقدامات لازم مانند شیو کردن را انجام داده و از اقداماتی نظیر سولاریوم و انجام لیزرهای دیگر خودداری کند در غیر اینصورت لیزر موهای زائد اثر خود را از دست می دهد .
  • به مرکز لیزر موهای زائد که شامل کلینیک پوست یا مطب متخصص پوست می باشد مراجعه شود زیرا این اماکن استاندارد های بهداشتی را رعایت کرده و از متخصصان برای انجام این کار استفاده می کنند .
  • جلساتی که برای انجام لیزر مراجعه می کند ، منظم بوده و تعداد آن را طبق نظر کارشناس و متخصص پوست مراجعه کند .

هزینه لیزر دائمی موهای زائد

هزینه لیزر دائمی موهای زائد به تعداد جلسات و نوع دستگاه متفاوت می باشد . برای اطلاع از هزینه دقیق این لیزر با شماره های 46017362-46017359  بهترین کلینیک پوست و مو  تماس بگیرید .

برگشت موهای زائد بعد از لیزر

در صورتی که فرد اقدامات لازم را که اشاره کردیم به درستی انجام دهد امکان برگشت موهای زائد بعد از لیزر وجود نخواهد داشت .

نتیجه

در صورتی که می خواهید از شر موهای زائد خود برای همیشه راحت شوید ، به دنبال دستگاهی باشید که متنایب با پوست شما بوده و توسط متخصص و فرد آموزش دیده انجام می شود .

لاغری بدون جراحی

تزریق ژل

 

برچسب گذاری توسط , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =