هزینه تزریق بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس به راستی می تواند موجب توقف روند پیری پوست شود؟

هزینه تزریق بوتاکس چقدر است؟

با ما در این مقاله به منظور کسب اطلاعات بیش تر در مورد عوامل تأثیر گذار بر تعیین هزینه تزریق بوتاکس همراه باشید.

هزینه تزریق بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس

بوتاکس ماده ای است که پس از تزریق به نقاط مختلف صورت، عضلات مورد نظر را به طور موقت فلج کرده و موجب کند شدن روند پیری پوست می گردد. پیشانی و اطراف چشم ها جزء نقاط پر طرفدار برای تزریق بوتاکس می باشند.

هزینه تزریق بوتاکس بسته به عوامل مختلف، می تواند متفاوت باشد. تجربه پزشک متخصص، موقعیت جغرافیایی کلینیک، میزان چین و چروک های پوست و پراکندگی آنها و کیفیت مواد مصرفی می توانند در تعیین هزینه تزریق بوتاکس نقش موثری بازی کنند.

همچنین هزینه هایی همچون وسایل یکبار مصرف و بی حسی های موضعی که در حین این عمل استفاده می شوند، در تعیین قیمت این تکنیک نقش موثری بازی می کنند. در نهایت برآورد هزینه های نهایی بر عهده پزشک متخصص بوده و در جلسات مشاوره ای تعیین می گردد.

هزینه تزریق بوتاکس با توجه به نتایج خوبی که بر روی کیفیت پوست از خود باقی می گذارد، معقول به نظر می رسد. کلینیک پوست و مو آسمان ونک با دارا بودن کادری مجرب و پیشرفته ترین تجهیزات به روز دنیا آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان می باشد. راه های ارتباطی با کلینیک آسمان ونک:

شماره های تماس : ۸۸۱۹۰۲۹۰ – ۸۸۱۹۰۱۹۵ – ۸۸۱۹۰۲۸۰

اینستاگرام کلینیک زیبایی آسمان ونک بهترین کلینیک زیبایی در تهران

نواحی تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس نیز همانند تزریق ژل که مورد تأیید FDA بوده و به منظور بهبود چین و چروک های سه ناحیه از صورت به کار می رود: خطوط پنجه کلاغی (خطوطی که با خندیدن در اطراف چشم پدیدار می شوند)، خطوط اخم میان دو ابرو و خطوط پیشانی.

به منظور تزریق بوتاکس، پزشک متخصص برای اطراف چشم سه نقطه، میان دو ابرو پنج نقطه و برای پیشانی نیز پنج نقطه را مد نظر قرار می دهد. وی با اندازه گیری های دقیقی که دارد مقدار مناسبی از بوتاکس را در نواحی مورد نظر تزریق می کند.

چند واحد بوتاکس برای پوست من لازم است؟

به منظور بر طرف کردن خط و خطوط نواحی مختلف پوست صورت و پیشگیری از چین و چروک های بیش تر در این نواحی، بهتر است ۲۰ واحد بوتاکس برای پیشانی (۴ واحد برای ۵ ناحیه تزریق مختلف در این محدوده)، ۲۰ واحد برای خط اخم پیشانی( ۴ واحد برای ۵ ناحیه تزریق مختلف در میانه ابروها) و در نهایت ۲۴ واحد برای خطوط پنجه کلاغی( ۴ واحد برای ۳ ناحیه تزریق در اطراف چشم راست و به طور مشابه برای چشم چپ) استفاده شود.

معمولاً خطوط پیشانی و اخم به همراه یکدیگر درمان شده و در مجموع نیاز به ۴۰ واحد بوتاکس دارند. به خاطر داشته باشید که مقادیر فوق الذکر حالت عمومی داشته و پزشک شما ممکن است بسته به شدت و پراکندگی چین و چروک های شما روش های مختلفی را برای تزریق بوتاکس استفاده نماید.

چه مدت طول می کشد تا بوتاکس بر روی پوست اثر نماید؟

بلافاصله پس از تزریق بوتاکس، تأثیر مثبت آن بر روی پوست شروع می شود و نتیجه نهایی معمولاً بعد از ۴۸-۲۴ ساعت شروع به نمایان شدن می کند. پس از ۳۰ روز دیگر چین و چروک های پوست از بین رفته اند و ماندگاری تزریق بوتاکس، بسته به مواد مصرفی تقریباً ۶-۴ ماه می باشد.

نتیجه گیری

هزینه تزریق بوتاکس با توجه به نتایج خوبی که بر روی کیفیت پوست از خود باقی می گذارد، معقول به نظر می رسد. تزریق بوتاکس بهتر است به عنوان درمان تثبیت کننده به همراه لیزر CO2 فرکشنال به کار برده شود.

بهترین کلینیک پوست در تهران

برچسب گذاری توسط , , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =